Regeneracja tuszy, tonerów i kartridży

Na czym polega regeneracja?

Regeneracja tonerów to złożony proces. Zużyty wkład w pierwszym etapie zostaje rozebrany na części i dokładnie wyczyszczony. Następnie, jego zużyte części zostają wymienione na nowe podzespoły najlepszych marek. Pusta kaseta zostaje wypełniona tonerem najwyższej jakości. Stosujemy tonery chemiczne zapewniające świetną jakość wydruków. Kolejny etap to testowanie tonerów w drukarkach. Jeżeli nasi serwisanci nie stwierdzą nieprawidłowości, kaseta zostaje skierowana do pakowania i trafia na półkę w naszym magazynie lub jest dostarczana do klienta. Na nasze usługi dajemy dożywotnią gwarancję – do opróżnienia zasobnika z tonerem.

Regeneracja wkładów atramentowych rozpoczyna się od bardzo dokoładnego wyczyszczenia głowicy drukującej. Do tego celu stosujemy wysokiej klasy urządzenia ultradźwiękowe, które docierają do najmniejszych zanieczyszczeń zatykających głowice. Kolejny etap to napełnienie pojemnika atramentem najwyższej jakości oraz testowanie. Wkłady, które pozytywnie przechodzą testy jakości pakujemy i kierujemy do sprzedaży.toner

Cenniki

Czy regeneracja jest ryzykowna?

Regenerujemy tylko wybrane modele tuszy i tonerów. Te, co do których nie mamy najmniejszych wątpliwości. Nasi serwisanci regularnie przechodzą szkolenia tak aby wykonywane przez nich usługi były najwyższej jakości. Niektóre modele tonerów potrafią rozebrać na części z zamkniętymi oczami. Naszą pewność siebie potwierdzamy dożywotnią gwarancją – do opróżnienia zasobnika z tuszem lub tonerem.

Logistyka

Aby uprościć logistykę odbiorów pustych kaset od klienta oraz dostarczenia gotowego produktu, zastosowaliśmy rozwiązanie przekazywania kaset „na wymianę”. Polega ono na dostarczeniu gotowych, zregenerowanych kaset i równoczesnym odbiorze pustych tonerów klienta (albo w naszym sklepie przy ul. Meander 2a, albo bezpośredni u klienta). Tym samym możemy jednym transportem zastąpić dwa. W przypadku bardziej nietypowych kaset, lub braków stanów magazynowych pustych kaset określonego typu, nasi konsultatnci informują o konieczności wcześniejszego odbioru tonerów.

Prześlij nam model swojego urządzenia a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

blank

NASZ sklep warszawa - ursynów

blank
Meander 2a, 
02-791 Warszawa

Kontakt:
natolin@tusztusz.pl
tel. 723 974 521

Godziny pracy:
pn. – pt. 10.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 14.00

faksowanie dokumentów
Przewiń do góry