Wynajem drukarek - Warszawa i okolice

Jeśli masz dość problemów ze swoimi drukarkami – problemami technicznymi, brakiem zapasowych tonerów – mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie jakim jest leasing sprzętu drukującego. Poniżej znajdziesz dwie propozycje, które zaspokoją potrzeby 90% firm i pozwolą obniżyć koszty drukowania nawet o 70%!

DLACZEGO WARTO?

warianty urządzeń

dzierżawa drukarek hp

WYDAJNA DRUKARKA LASEROWA

Czarno – biała, superwydajna drukarka laserowa, drukująca min. 33 strony na minutę, wyposażona w duplex – opcję druku dwustronnego. Idealne rozwiązanie dla małych grup roboczych potrzebujących sprawnej, niezawodnej drukarki. Idealne rozwiązanie dla: biur rachunkowych, kancelarii prawnych, generujących dużą liczbę czarno – białych wydruków.

Abonament od 149zł miesięcznie

hp_laserjetpro400m425dn (1)

niezawodne urządzenie wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne urządzenie czarno – białe, drukujące min. 33 strony na minutę. Urządzenie wyposażone jest w skaner z automatycznym podajnikiem dokumentów, duplex – opcję druku dwustronnego, kopiarkę, faks. Umożliwia również drukowanie bezprzewodowe poprzez wifi. Świetne rozwiązanie dla grup roboczych około 10 osób.

Abonament od 199 zł miesięcznie

urządzenie wielofunkcyjne, które odmieni twoją pracę...

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne drukujące w formacie A4 oraz A3. Maszyna wyposażona jest w skaner z automatycznym podajnikiem ADF, umożliwiającym skanowanie dwustronne. Drukije z szybkością 24 ston na minutę. Umożliwia digitalizację oraz zarządzanie dokumentami. Kopiuje i ma wiele ciekawych funkcji ułatwiających codzienną pracę firmy.

Abonament od 219zł miesięcznie

zamów telefonicznie

dział handlowy

sklepy detaliczne

dzierżawa drukarek - warszawa

Dzierżawa drukarek to usługa, która w naszym kraju pojawiła się stosunkowo niedawno. Od razu jednak zyskała całe rzesze zwolenników. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem wynajem urządzeńdrukujących to rozwiązanie szalenie wygodne i komfortowe, pozwalające nam cieszyć się sprawnie działającymi drukarkami w przypadku, gdy nasze własne szwankują.

Na leasing drukarek obecnie decyduje się coraz szersza grupa odbiorców. Warto zdawać sobie bowiem sprawę z faktu, iż wynajem urządzeń drukujących sprawia, iż koszty drukowania obniżone są nawet o 70% – oszczędności przydadzą się zaś w każdej firmie.

Leasing drukarek, który oferujemy, posiada jeszcze jedną istotna zaletę – gwarantujemy bowiem najwyższą jakość urządzeń przez nasz dostarczanych. Od tej pory problemy ze sprzętem staną się jedynie niemiłym wspomnieniem. W zamian zaś otrzymają Państwo urządzenia działające zawsze sprawnie i bezproblemowo. Ten fakt także zadecydował o tym, iż na leasing drukarek, który oferujemy, zdecydowało się już wielu Klientów. Wszyscy zgodnie podkreślają, iż to znakomite rozwiązanie, które bardzo usprawniło pracę w ich firmach.

Dzierżawa drukarek wiąże się także z wygodnym serwisem w 24 godziny oraz stałą opłatą miesięczną. Gdy wybiorą Państwo wynajem urządzeń drukujących u nas, szybko okaże się, że ta decyzja przyniesie mnóstwo zadowolenia, a przy okazji spore oszczędności.

Regularnie uzupełniany zapas tonerów – o to także zadbaliśmy w naszej ofercie dzierżawy drukarek. Oferujemy Klientom znakomite, sprawdzone modele drukarek – tak, aby każdy, kto zdecyduje się na wynajem urządzeń drukujących, był w stu procentach zadowolony z ich funkcjonowania.

Ursynów, Wilanów oraz Piaseczno stanowią główne obszary naszej działalności.

Podkreślić warto, iż dzierżawa drukarek to usługa wybierana niezwykle często. Warto zatem dołączyć do grona zadowolonych Klientów i zdecydować się na leasing drukarek właśnie u nas. Szybko przekonają się Państwo, iż była to znakomita decyzja, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Leasing drukarek w Piasecznie – tylko u nas! Ursynów i Wilanów – tak więc serdecznie zapraszamy!

Przewiń do góry