Infolinia: 22 208 00 00
Zarejestruj się | Zaloguj się | Kontakt
Strona główna >> Sklep Meander

Odwiedź nasz sklep

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu przy ulicy Meander 2a, w którym oprócz bogatej oferty wkł‚adów do drukarek wykonujemy wiele użytecznych usług.

Jak do nas trafić?

 

 

Oferujemy

renegeracja kartrid�y

tusze i tonery hp, samsung, oki

napeďż˝nianie kartridďż˝y atramentów

Regeneracja tonerów Tusze i Tonery
Napełnianie atramentów

tonery zamienniki

Xero wydruki oprawy

drukarki, urz�dzenia wielofunkcyjne

Zamienniki Xero, Wydruki, Oprawy Drukarki

Piecz�tki Modico Warszawa

wizytówki

serwis drukarek
Pieczątki Wizytówki Serwis

 

 

 

Skontaktuj się z nami

 

Pasaz Natoliński (metro Natolin)

ul. Meander 2a (lokal w bramie)

02-791 Warszawa

 

Kontakt

e-mail: natolin@tusztusz.pl

tel. 22 446 53 82

kom. 723 974 521

 

Godziny pracy:

pn. - pt. 10.00 - 18.00

 

sobota: 10.00 - 14.00

 TuszTusz.pl - sklep natolin

 Kliknij i zadzwoń

 

Firma Firma TuszTusz.pl zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych takich jak: tusze i tonery do drukarek, taśmy i rolki do faksów, kartridże, bębny, atramenty ploterowe i wiele innych. W ofercie posiadamy również˝ artykuły biurowe takie jak papier, segregatory, długopisy, akcesoria biurowe, meble a także podstawowe artykuły spożywcze niezbędne w każdym biurze. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i innych urządzeń drukujących. Doradzamy, które urządzenia warto zakupić aby nie narazić się˝ na zbyt wysokie koszty eksploatacji. Świadczymy pogwarancyjne usługi serwisowe drukarek. Naszą specjalnością jest regeneracja kartridży oraz regeneracja tonerów. Zamówienia na produkty z naszego asortymentu realizujemy szybko i sprawnie. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście. Korzystanie z naszych zamiennych tuszy i tonerów pozwala obniżyć koszty drukowania o 60%. TuszTusz.pl - Warszawa. Zapraszamy!


Najczęściej wyszukiwane: tusze warszawa, regeneracja tonerów warszawa, Tonery zamienniki tonery warszawa, tusze tonery warszawa, Pieczątki tonery do drukarek warszawa, toner warszawa regeneracja kartridży, drukarki hp, tonery hp
wykonanie: netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 3