Infolinia: 22 208 00 00
Zarejestruj się | Zaloguj się | Kontakt
Zobacz, jak wymienić wkład w drukarce atramentowej HP DeskJet 2050

Musisz wymienić wkład w drukarce atramentowej HP? Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku, na którym zaprezentowano cały proces wymiany tuszu w drukarce HP DeskJet 2050. Dokładnie tak samo należy postepować z drukarkami HP DeskJet 1000, 1050, 1510, 2000, 2050, 2510, 3000, 3050.

Jeżeli nie posiadacie Państwo wkładów do tych drukarek, polecamy nasze zamienniki: 301XL [CH563EE#BA3] oraz 301XL [CH564EE#BA3].

Tonery dodrukarek HP warszawa

 

<< Powrót

Firma Firma TuszTusz.pl zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych takich jak: tusze i tonery do drukarek, taśmy i rolki do faksów, kartridże, bębny, atramenty ploterowe i wiele innych. W ofercie posiadamy również artykuły biurowe takie jak papier, segregatory, długopisy, akcesoria biurowe, meble a także podstawowe artykuły spożywcze niezbędne w każdym biurze. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i innych urządzeń drukujących. Doradzamy, które urządzenia warto zakupić aby nie narazić się na zbyt wysokie koszty eksploatacji. Świadczymy pogwarancyjne usługi serwisowe drukarek. Naszą specjalnością jest regeneracja kartridży oraz regeneracja tonerów. Zamówienia na produkty z naszego asortymentu realizujemy szybko i sprawnie. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście. Korzystanie z naszych zamiennych tuszy i tonerów pozwala obniżyć koszty drukowania o 60%. TuszTusz.pl - Warszawa. Zapraszamy!

 

 

wykonanie: netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 1