Infolinia: 22 208 00 00
Zarejestruj się | Zaloguj się | Kontakt
„Zestaw kreatywny Pentel, do dwóch sztuk tonerów zamienników marki TuszTusz.pl”

Instrukcja udziału w promocji „Zestaw kreatywny Pentel, do dwóch sztuk tonerów zamienników marki TuszTusz.pl”

 

1) zamów minimum dwa tonery do drukarek laserowych marki TuszTusz.pl, a otrzymasz jeden z wybranych zestawów kreatywnych marki Pentel.

2) zamawiając np. 6 tonerów, otrzymasz 3 zestawy. Zamawiając 5 tonerów otrzymasz 2 zestawy promocyjne itd.

 

Promocja trwa od 13 do 25 września 2018 roku.

 

>>>>Lista tonerów TuszTusz.pl objętych promocją<<<<

 

>>>>>Szukaj po modelu urzędzenia<<<<<

 

Zamówienie zestawu promocyjnego:

- przy zamówieniu przez sklep internetowy, w uwagach do zamówienia, wpisz nazwę jednego z zestawów promocyjnych (ZESTAW PENTEL DO KREOWANIA UBRAŃ I AKCESORIÓW, ZESTAW PENTEL KURS RYSOWANIA, ZESTAW PENTEL Z KOSZULKĄ, ZESTAW KREATYWNY PENTEL Z TORBĄ)

- przy zamówieniu telefonicznym, mailowyM, przez chat, zgłoś chęć skorzystania z promocji naszemu pracownikowi.

 

Dostępne zestawy:

- Zestaw 1

- Zestaw 2

- Zestaw 3

- Zestaw 4

 

>>Regulamin promocji<<

 

<< Powrót

Firma Firma TuszTusz.pl zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych takich jak: tusze i tonery do drukarek, taśmy i rolki do faksów, kartridże, bębny, atramenty ploterowe i wiele innych. W ofercie posiadamy również artykuły biurowe takie jak papier, segregatory, długopisy, akcesoria biurowe, meble a także podstawowe artykuły spożywcze niezbędne w każdym biurze. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i innych urządzeń drukujących. Doradzamy, które urządzenia warto zakupić aby nie narazić się na zbyt wysokie koszty eksploatacji. Świadczymy pogwarancyjne usługi serwisowe drukarek. Naszą specjalnością jest regeneracja kartridży oraz regeneracja tonerów. Zamówienia na produkty z naszego asortymentu realizujemy szybko i sprawnie. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście. Korzystanie z naszych zamiennych tuszy i tonerów pozwala obniżyć koszty drukowania o 60%. TuszTusz.pl - Warszawa. Zapraszamy!

 

 

wykonanie: netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 3