Infolinia: 22 208 00 00
Zarejestruj się | Zaloguj się | Kontakt
 Najlepsze zamienniki

Oprócz tuszy i tonerów oryginalnych, posiadamy w ofercie wiele wkładów alternatywnych, tzw. zamienników. Oferujemy produkty sprawdzonych marek, objęte pełną gwarancją producenta. Korzystanie z zamienników pozwala zaoszczędzić nawet 60-70% nakładów przeznaczanych na materiały eksploatacyjne.

 

 

 

 Oferujemy materiały do urządzeń

kliknij w logo producenta i znajdź materiały

Brother tusze i tonery zamienniki Canon tusze i tonery zamienniki epson tusze i tonery zamienniki hp tusze i tonery zamienniki kyocera tusze i tonery zamienniki lexmark tusze i tonery zamienniki minolta tusze i tonery zamienniki
oki tusze i tonery zamienniki panasonic tusze i tonery zamienniki philips tusze i tonery zamienniki ricoh tusze i tonery zamienniki samsung tusze i tonery zamienniki sharp tusze i tonery zamienniki xerox tusze i tonery zamienniki

  

 

 

Zamienniki z pełną gwarancją!

 toner zamiennik Do urządzeń laserowych polecamy tonery zamienniki marki TT Laser, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie europy wschodniej. Tonery pochodzą ze sprawdzonych źródeł, od najlepszych, sprawdzonych dostawców. Nasze produkty nie naruszają patentów producentów drukarek, a ich stosowanie nie wpływa negatywnie na urządzenia drukujące. Najwyższą jakość naszych tonerów potwierdzamy dwuletnią gwarancją door-to-door. W razie problemów przysyłamy nowy toner a wadliwy odbieramy do reklamacji na nasz koszt.
tusze zamienniki Do drukarek atramentowych polecamy najwyższej jakości tusze marki TuszTusz.pl. Doświadczenia rynkowe pozwoliły nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu tusze zamienniki, których jakość nie odbiega od wkładów oryginalnych. Cześć z naszych produktów powstaje w procesie refabrykacji zużytych wkładów oryginalnych, dzięki czemu nie naruszamy patentów producentów sprzętu. Oferowane przez nas tusze objęte są dwuletnią gwarancją. Zapraszamy do sprawdzenia jakości wydruków!

 

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji

Iwona Marchewkaaaaa  

Iwona Marchewka
Doradca Klienta

tel. 22 208 00 00 w. 205

i.marchewka@tusztusz.pl

aaaaaaaaaaaaaaaaa Jan Ambrozińskiaaaa  

Jan Ambroziński

Doradca Klienta

tel. 22 208 00 00 w. 202

j.ambrozinski@tusztusz.pl

 

 

Jak do nas trafić?

 

Firma TuszTusz.pl zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych takich jak: tusze i tonery do drukarek. W ofercie posiadamy również artykuły biurowe. Naszą specjalnością jest regeneracja kartridży oraz regeneracja tonerów. Korzystanie z naszych usług pozwala obniżyć koszty drukowania o 60%. TuszTusz - Warszawa. Zapraszamy!
wykonanie: netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 7