Infolinia: 22 208 00 00
Zarejestruj się | Zaloguj się | Kontakt
Instrukcja wymiany wkładu w drukarce atramentowej HP DeskJet 3520 e-All-in-One

Potrzebujesz wymienić wkład drukujący w drukarce atramentowej HP DeskJet 3520 e-All-in-One? Oto film, na którym zaprezentowano szczegółową instrukcję wymiany starego wkładu atramentowego na nowy. Krok pierwszy to uruchomienie urządzenia. Krok drugi to otwarcie górnej klapy drukarki. Dalej postępujemy zgodnie z procedurą pokazaną na filmie.

W swojej ofercie posiadamy zarówno materiały oryginalne do tej drukarki, jak i tańsze, wysokiej jakości zamienniki: 655 kolor czarny, 655 cyan, 655 magenta oraz 655 yellow.

Tonery dodrukarek HP warszawa

 

<< Powrót

Firma Firma TuszTusz.pl zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych takich jak: tusze i tonery do drukarek, taśmy i rolki do faksów, kartridże, bębny, atramenty ploterowe i wiele innych. W ofercie posiadamy również artykuły biurowe takie jak papier, segregatory, długopisy, akcesoria biurowe, meble a także podstawowe artykuły spożywcze niezbędne w każdym biurze. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i innych urządzeń drukujących. Doradzamy, które urządzenia warto zakupić aby nie narazić się na zbyt wysokie koszty eksploatacji. Świadczymy pogwarancyjne usługi serwisowe drukarek. Naszą specjalnością jest regeneracja kartridży oraz regeneracja tonerów. Zamówienia na produkty z naszego asortymentu realizujemy szybko i sprawnie. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście. Korzystanie z naszych zamiennych tuszy i tonerów pozwala obniżyć koszty drukowania o 60%. TuszTusz.pl - Warszawa. Zapraszamy!

 

 

wykonanie: netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 2